ТОВ “Ріпаель” - нова українська компанія з іноземним капіталом по виготовленню медичних масок. Ми беремо участь у глобальній місії по захисту світу від пандемії.
Наш процес виробництва повністю автоматизований, що мінімізує взаємодію працівників на виробництві з готовою продукцією.Це дозволяє гарантувати нам максимально чистий і стерильний виробничий процес. Наша виробнича лінія може виготовляти різні неткані маски, маски з гладкої тканини, марлеві маски, маски з активованим вугіллям тощо.
Нашим найбільш затребуваним продуктом є тришарова неткана маска з використанням мелтблоуну - матеріалу що забезпечує більш ніж 95% бактеріальної фільтрації повітря.
Наші маски відповідають вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів, який затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2013 р. № 753. ТОВ “Ріпаель”,має реєстраційний номер № 7082 в державному реєстрі осіб відповідальних за введення виробів медичного призначення в обіг, і здійснює виробництво відповідно до "Декларації про відповідність №Р/ТФ753/2020 від 18.05.2020".
Зовнішній шар - Spanbond, ефективно захищає від попадання на слизову обличчя бризок, крапель вологи, тощо. Щільність матеріалу - 25гр на м2
Фільтр - матеріал тонкої очистки Meltblown, що забезпечує більш ніж 95% бактеріальної фільтрації. Його щільність - 25гр на м2
Внутрішній шар - суміш Spanbond і Meltblown, надзвичайно приємний до шкіри, та не перешкоджає диханню. Окрім надійного захисту, цей шар також забезпечує догляд за вашою шкірою, не подразнюючи її. Із подібної суміші виготовляється внутрішній шар дитячих підгузків, Щільність матеріалу - 20гр на м2


Наявність власного виробництва дає нам змогу гнучко змінювати технічні характеристики маски по запиту клієнта.Медичні маски постачаються в фірмовій картонній упаковці, по 50 штук в кожній. Ми відвантажуємо продукцію в коробках розміром 410 х 570 х 375 мм що вміщає 48 упаковок (2400 масок).

Захисні та 3 шарові маски оптово постачаютсья нейлонових упаковках в коробках, кількість масок 4800шт. на коробку.